Кастомізована Linoza CRM - система для найбільшого дистриб'ютора на ринку лакофарбових матеріалів для автомобілів і промислових об'єктів від компанії Linoza.

Linoza Дистрибуцiя

Опис компанії клієнта

ТОВ "Компанія ПРОГРЕС" - один з найбільших холдингів України з фокусом на ключові галузі економіки, включаючи машинобудівний і автомобільний комплекси, судноремонтну і лакофарбову промисловість, сільське господарство і сферу послуг.

Напрямки діяльності холдингу :

 • Автомобільний ринок;

 • Виробничий напрямок (комплектуючі для обслуговування залізничного господарства і керамічні вироби для різних галузей промисловості).

Компанія ПРОГРЕС є ексклюзивним дилером корпорації Helios на території України лакофарбових матеріалів для промислових об'єктів та авторемонту торгових марок MOBIHEL, GRAVIHEL.

З якими проблемами звернувся клієнт.

 • Комунікація в компанії здійснювалася різними інструментами, часто інформація доходила не в повному обсязі або взагалі губилась. Спілкування в месенджерах і по телефону було неефективним. Ключові співробітники часто перебували у відрядженнях, фіксувати інформацію було вкрай незручно.

 • Постановка завдань і контроль виконань відбувався в усному вигляді або в листуванні в месенджерах. Для контролю стадії поставленого завдання необхідно було дзвонити або писати виконавцю. Завдання нерідко забувалися і терміни не дотримувалися.

 • База клієнтів велася тільки в обліковій системі. Історія взаємодії, зустрічі та результати переговорів кожен менеджер фіксував індивідуально. Був присутній високий ризик втрати важливої ​​інформації при звільненні працівника.

 • Облік дорогого устаткування вівся в окремій базі, без урахування специфічних параметрів.

 • Менеджерам з продажу було потрібно багато часу для складання аналітики по клієнтам в системі 1С.

 • Щоденні процеси оформлення відряджень, узгодження оплат і відвантажень і т.п. займали більшу частину робочого часу співробітників відділу продажів.

 • Для розрахунку KPI потрібно було формувати громіздкі звіти і отримувати інформацію з різних джерел. Ряд показників неможливо було врахувати для розрахунку (терміни виконання, кількість проведених переговорів і т.д.), так як не було інструменту для їх фіксації.

 • Складання аналітичних звітів з продажу займало багато часу і вимагало участі багатьох співробітників, тому оперативно контролювати показники і вносити коригування в роботу було проблематично.

Керівництво компанії усвідомлювало, що з ростом обсягу продажів і збільшенням кількості співробітників необхідно впроваджувати більш ефективні інструменти управління бізнесом. Загальновідомо, що ефективність роботи і взаємодії постійно знижується при збільшенні штату персоналу.

Перед фахівцями Linoza стояло завдання створити кастомізоване CRM рішення, яке допоможе вирішити вищеописані проблеми. CRM рішення Linoza представляють собою повний цикл послуг від бізнес консультацій з оптимізації процесів до розробки і впровадження "під ключ".

Варто відзначити, що при виборі підрядника на цей проект в межах бюджету розглядалися коробкові і кастомізовані CRM системи інших компаній. Вибір був зроблений на користь Linoza виходячи і того, що компанія заявила і змогла реалізувати специфічні вимоги до IT рішенням, яке спочатку озвучив замовник.

Одним з технічних вимог було створення простого і зрозумілого інтерфейсу і можливості доступу з будь-якого пристрою - ПК, планшет, смартфон.

Для реалізації завдань, пов'язаних зі збором інформації для звітів була проведена інтеграція з обліковою системою замовника.

Які функції були реалізовані в рішенні Linoza CRM.

 • Організована прозора і оперативна комунікація всередині компанії з використанням існуючих пристроїв - ПК, смартфони.

 • Створений простий інструмент для планування і контролю поставлених завдань.

 • Забезпечено зручне ведення клієнтської бази з можливістю фіксації кожного звернення клієнта, прикріплення медіафайлів.

 • Врахована специфічна інформацію про клієнта - геолокація, перелік і характеристики торгового обладнання.

 • Інтегрована інформація про взаємні розрахунки з клієнтом і рух товару з облікової системи 1С.

 • Максимально автоматизовані щоденні рутинні процеси і типові завдання (відрядження, забезпечення фінансами, контроль дебіторської заборгованості і т.д.).

 • Повністю автоматизований розрахунок KPI для відділу продажів.

 • Створена максимальна проста і інформативна система моніторингу ключових показниках роботи компанії у вигляді Dashboards.

Ефект від впровадження Linoza CRM рішення.

Очікується, що ефект від впровадження рішення Linoza дозволить скоротити до 20-40% робочого часу на виконання щоденних завдань за рахунок підвищення швидкості і якості комунікацій. Це позитивно позначиться на обсязі та якості продажів і сприяє скороченню витрат за статтями ФОП, відрядження та навчання.

Варто відзначити, що за рахунок оптимальної архітектури рішення Linoza замовник не закуповував дорогу техніку (сервера, ПК, смартфони). Володіння IT рішенням вигідно, тому що не вимагає в майбутньому витрат на утримання у вигляді абонплати або оренди серверів.

Компанія "Прогрес" отримала інструмент, який забезпечить посилення її конкурентних переваг на ринку і стане основою для ефективного зростання в майбутньому.

Що кажуть наші користувачі

photo Дмитро Приймак Data Group, Аналітик комп'ютерних систем

Проект полягав в перенесенні історичних даних за 15 років і оптимізації інвентарної системи. Перед нами стояло досить нестандартне завдання і на ринку знайти надійного виконавця було нелегко.

За рекомендацією наших партнерів вирішили звернутися в компанію Linoza, представники якої детально вивчили питання і прийняли рішення про старт роботи над проектом. Проект тривав майже 11 місяців і на даний момент успішно впроваджено. Варто відзначити, що професійний і клієнтоорієнтований підхід з боку Linoza сприяв злагодженій роботі, не дивлячись на те, що по ходу виникали непередбачені ситуації.

Оптимізація процесів під час проектів дозволила нашій компанії підняти на поверхню вузькі місця в операційній роботі і дала можливість їх усунути. Можу відзначити, що тепер робота для співробітників і партнерів компанії буде набагато прозоріша за рахунок зручного доступу до інформації. Ефективність виконання деяких операцій виросла в рази, що впливає на якість і дає додатковий резерв робочого часу.

Сміливо можу рекомендувати Linoza як надійного партнера і сподіваюся на успішну реалізацію спільних проектів в майбутньому!

photo Антон Архипенко CEO – #beiqtoday

Наша компанія – виробник енергозберігаючих віконних систем. Аби розширити канали збуту та більш масштабно вирішувати питання енергоефективності по всій Україні, нам необхідно було сучасне IT рішення, що зводить нанівець тимчасові витрати на оформлення усіх етапів операції. Комплексне програмне забезпечення має дозволити нашим клієнтам фактично за один візит до дилера підібрати віконну систему, отримати кредит та почати процес компенсації за програмою IQ Energy.

Команда Linoza надала нам консалтингові послуги у побудові такої бізнес-моделі, реалізувала її процесуальну частину на практиці, що прискорило організацію каналу продажів. Саме під наші завдання було створено програмне забезпечення із інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Завдяки автоматизації процесу, що здійснили розробники компанії Linoza, ми отримали налагоджений механізм для виходу на новий рівень в обслуговуванні клієнтів. Крім цього, знизилися тимчасові витрати. До того ж, завдяки авторським рішенням Linoza Task Tracker і Linoza CRM, стало можливим чітке вертикальне та горизонтальне управління всередині дилерської мережі.

У короткий термін ми отримали готовий ексклюзивний програмний продукт, що допомагає нам якісно укладати угоди та обслуговувати клієнтів, а також дозволяє злагоджено комунікувати між собою усім учасникам угоди, підрозділам компанії, значній кількості дилерів по всій Україні. До того ж рішення працює на всіх девайсах, де є браузер.

Працює команда Linoza швидко, якісно, ​​творчо, глибоко аналізує процес. Завдяки консалтингу та програмному забезпеченню, яке розробила для нас Linoza, ми отримали суттєву конкурентну перевагу, вивели на ринок абсолютно новий продукт на ринку енергозберігаючих технологій. Наша успішна співпраця досить триває

photo Павел Тодоришин Руководитель группы внедрения компании Медлайф

Як керівник проекту від компанії замовника,  я розумію, що підвищити рівень медичних послуг та вийти на ринок із новаторськими змінами складно, якщо почати робити помилки на початку шляху. З огляду на нашу специфіку, ціна за похибки взагалі велика – це здоров’я та життя пацієнтів. Було відразу зрозуміло, що надавати максимально якісні послуги та проводити безпомилковий облік без розробки індивідуального комплексу адаптованих типових рішень автоматизації нам точно не обійтися. І тут вкрай важливо не помилитися із вибором партнера-розробника: усі автоматизовані системи повинні діяти як єдиний інформаційний організм, де виключена можливість появи помилок. Час та ресурси повинні бути оптимально використані та спрямовані тільки на потреби клієнта, що, відповідно, прямо пропорційно сприяє збільшенню прибутку компанії.

Вирішити ці важливі завдання та підвищити ефективність роботи лабораторії, а також гарантувати точність досліджень нам допоміг комплексний підхід компанії Linoza. Нам запропонували необхідне програмне забезпечення, а також грамотний консалтинг, що дозволив оптимізувати усі ресурси компанії.

Ми отримали надійну комплексну інформаційну систему з точними регламентами управління процесами в лабораторії, з грамотно розробленою архітектурою та комплексним супроводом досвідчених фахівців Linoza. Я дуже задоволений співпрацею, та вже значно відчув позитивні результати від впровадження проекту компанії Linoza.

Наша співпраця з Linoza плідна та успішна. Це справжній партнер та команда кваліфікованих фахівців, що компетентно та оперативно вирішують завдання будь-якої складності. Для команди Linoza немає нічого неможливого!

photo Виктория Нужная Основатель компании Бухгалтер Онлайн

Наша компанія надає бухгалтерські послуги для ОСББ та ЖБК в м. Києві та м. Запоріжжя. Комплексне ведення бухгалтерського обліку та аналізу фінансово – господарської діяльності у даній сфері неможливо виконувати без програмного забезпечення, що враховує усі нюанси та специфіку. Адже повинні братися до уваги не тільки зміни у законодавстві України, а й стандарти в наданні пільг та субсидій, які в різних містах мають свої відмінні риси.

Компанія Linoza виконала глибокий системний аналіз та допрацювала існуюче програмне рішення, об’єднавши його з іншими в єдину інформаційну автоматизовану систему. Це дозволило нам прискорити якісну роботу із обслуговування будинків, формувати та надавати усі види звітності, проводити обов’язкові платежі в бюджет, вести облік грошових коштів, аналітичний облік особових рахунків мешканців, виробляти автоматичний імпорт інформації про субсидії, адресної допомоги, пільг, що істотно підвищило ефективність нашої роботи.

Наше багаторічне співробітництво з командою Linoza успішно триває. Це наш надійний партнер, до якого наша компанія постійно звертається. коли виникають певні питання, пов’язані з автоматизацією обліку. Обробка заявок та вирішення завдань завжди виконується оперативно та комплексно. Мені, як керівнику, подобається, що професіонали компанії Linoza завжди дуже уважні, забезпечують грамотний консалтинг своїм клієнтам, можуть підказати як краще оптимізувати процес та підвищити продуктивність роботи. Співпраця з Linoza – це завжди отримання множинних переваг!

photo Сергей Тихонов Основатель продуктовой торговой сети магазинов Аргос

Для нашої торгової мережі впевненість у надійності програмного забезпечення, що автоматизує всі бізнес-процеси, вкрай важлива, тому Linoza – наш надійний партнер вже багато років. Завдяки індивідуальним розробкам команди Linoza, а також оптимізації програмних платформ, точним алгоритмам, які враховують галузеві завдання, наші підрозділи діють системно та злагоджено, як єдине ціле.

Точність для моєї торговельної мережі – питання ефективності бізнесу. Я, як керівник, впевнений, що найменша одиниця товару не загубиться в ланцюжку продажів та буде врахована, а потім відображена у звіті. Коли ми звернулись до Linoza, мені стало значно легше приймати відповідальні рішення та планувати подальший стратегічний розвиток нашої мережі, адже я впевнений у розробникові, який уважно та оперативно супроводжує моє підприємство, вирішуючи виробничі та процесуальні завдання.

З програмістами Linoza гарантовані точність та порядок обліку на складах і в магазинах, а також у взаєморозрахунках із десятками постачальників, при підготовці податкових звітів та аналізі тисячі продажів.

Я вдячний професіоналам Linoza за якісну та оперативну роботу, яка завжди зроблена в термін. Важливо, що ймовірності випадків «виправлення вже виправленого» практично немає. Дякую Вам, хлопці!

photo Сергей Нужный Председатель правления МетаБанк

Метабанк – це 50 відділень, де обслуговуються понад 130 тис. клієнтів. Усі філії повинні працювати злагоджено, за логікою єдиного організму. На мені, як на керівникові, лежить величезна відповідальність. тому я чітко знав, що без досконально розробленого комплексу програмного забезпечення, що автоматизує виробничий процес, нам не обійтися, а створити його може тільки досвідчена IT компанія. Я довго аналізував пропозиції, і в результаті вибрав компанію Linoza. Наша співпраця підняла роботу нашої компанії на більш високий та ефективний рівень. Системний підхід та комплексний аналіз бізнес процесів підприємства, проектування, розробка та впровадження прикладних рішень який провели фахівці Linoza, значно підвищили ефективність роботи. Розроблене командою Linoza рішення повністю враховує специфіку обліку у банківській сфері та дозволяє вести точний розрахунок заробітної плати та кадровий облік.

Запитуйте
саме зараз!

Ми з радістю
відповімо на питання
і вислухаємо пропозиції.