Як забезпечити безперервне системне навчання і підвищити лояльність колективу?
Як зберегти накопичені корпоративні знання і досвід?
Як скоротити бюджет і підвищити ефективність HR процесів?

Кастомні рішення онлайн
навчання і управління
знаннями на базі
Linoza Knowledge Base


Кваліфікований і лояльний
персонал - основа успішного
бізнесу!

ДОКЛАДНIШЕ
Linoza Knowledge Base

Linoza
Knowledge Base

Швидке дистанційне навчання, атестація і зберігання корпоративної інформації. Інтелектуальна власність компанії систематизована і доступна будь-де і будь-коли.

Система корпоративних знань

Linoza Knowledge Base

Зберігання
корпоративних знань

Єдиний інформаційний ресурс зі зручним пошуком і настройками прав доступу з урахуванням вимог безпеки замовника.

Linoza Knowledge Base

Масштабованість і
гнучкість навчання

Система дозволяє навчати і тестувати персонал без обмежень кількості користувачів, географії філій в розрізі посад і підрозділів.

Linoza Knowledge Base

Необхідні
метрики

Миттєвий зворотний зв'язок і наочна статистика підвищують швидкість і якість роботи з інформацією.

Навіщо бізнесу Linoza Knowledge Base?

Linoza Knowledge Base

Систематизувати процес корпоративного навчання і розвитку персоналу

Можливість проводити оцінку компетенцій для визначення пріоритетів навчання та розвитку талантів.

Рішення дозволяє впровадити системне безперервне навчання. Можливо одночасно проводити і контролювати навчання всіх співробітників компанії.

Реалізована можливість формування календаря навчання за типом і посади.

Навчання і тестування нових співробітників в найкоротші терміни дозволяє оптимізувати адаптацію і отримати кваліфікований персонал навіть при високій плинності кадрів.

База для підготовки кадрового резерву. Унікальна інформація і досвід зафіксовані в системі. Розвінчання поняття "Незамінних людей не буває!"

Linoza Knowledge Base

Оперативно інформувати співробітників про зміни в компанії

Система повідомлень забезпечує негайне інформування співробітників і дозволяє отримувати оперативну зворотний зв'язок.

Ймовірність спотворення і втрати інформації зводиться до мінімуму.

Linoza Knowledge Base

Забезпечувати зберігання і безпечний доступ до корпоративних знань.

Зберігання всієї корпоративної інформації в єдиному ресурсі з урахуванням вимог безпеки доступу.

Необхідна інформація для роботи і навчання доступна співробітникам в будь-який момент часу.

Можливість зберігання текстових, фото, аудіо- та відео- матеріалів робить процес навчання легким і доступним для співробітників. Гейміфікація, аудіотренінги дозволяють проводити навчання необмеженій кількості співробітнику багаторазово без додаткових витрат.

Зручна система пошуку дозволяє співробітнику швидко знайти відповідь на питання, які виникають.

Співробітник керується тільки достовірної корпоративною інформацією і не шукає рішення в Інтернеті.

Linoza Knowledge Base

Аналіз результатів навчання

Гнучкість системи дає змогу отримувати необхідні метрики в один клік, що забезпечує безперервне підвищення якості навчання.

Наочні звіти дають можливість контролювати ефективність навчання і застосовувати дані при нарахуванні KPI.

Ви не знайшли відповідь на своє питання?
Просто розкажіть нам -
ми знайдемо рішення!

ЗАПИТАЙТЕ ЗАРАЗ

Результати від впровадження

Time
50%-80%

Скорочення часу на
навчання співробітників

За рахунок одночасного доступу всіх співробітників в системі.

Money
30%-70%

Скорочення витрат
на навчання

За рахунок скорочення штату відділу навчання та переходу в онлайн формат.

Personal
20%-50%

Зниження ризику
через "людський фактор"

За рахунок підвищення кваліфікації співробітників.

Чим кастомізоване рішення
Linoza Knowledge Base краще коробочного

Чим кастомізоване рішення краще коробочного
 • 1

  Linoza Knowledge Base максимально адаптується під специфіку бізнесу, що полегшує впровадження і період навчання персоналу.

 • 2

  Простий інтерфейс у використанні дозволяє працювати співробітникам з мінімальною підготовкою.

 • 3

  Працює на будь-яких пристроях. Не вимагає додаткової закупівлі обладнання.

 • 4

  Гнучка, має можливість змін і масштабування.

 • 5

  Відсутність проблем, пов'язаних з оновленнями типових рішень.

 • 6

  Можливість індивідуальної підтримки.

Чому клієнти обирають рішення Linoza

...

Експертна
оцінка

Консультанти компанії мають досвід впровадження різних проектів і пропонують впровадження Best Practices паралельно з розробкою рішень.

...

Кастомізовані
ІТ рішення

Рішення максимально адаптовані під специфіку бізнесу. Лише необхідні налаштування і модулі.

...

Робота з будь-якого пристрою
в будь-якому місці

Рішення прості у використанні, що дозволяє працювати з ними з ПК, планшета і смартфона з доступом до Інтернет.

Другие решения Linoza для бизнеса

Linoza CRM

Linoza CRM

Максимальна ефективність в продажах з урахуванням галузевої специфіки. Миттєва інформація про стан операцій і показники продажів у смартфоні!

Linoza Help Desk

Linoza Help Desk

Миттєва підтримка і висока лояльність Ваших клієнтів. Комунікації з клієнтами в один клік!

Linoza Task Manager

Linoza Task Manager

Єдина платформа комунікацій, планування, контролю, бізнес - процесів і завдань. Вся картина операційної і стратегічної діяльності компанії в смартфоне!

Що кажуть наші користувачі

photo Дмитро Приймак Data Group, Аналітик комп'ютерних систем

Проект полягав в перенесенні історичних даних за 15 років і оптимізації інвентарної системи. Перед нами стояло досить нестандартне завдання і на ринку знайти надійного виконавця було нелегко.

За рекомендацією наших партнерів вирішили звернутися в компанію Linoza, представники якої детально вивчили питання і прийняли рішення про старт роботи над проектом. Проект тривав майже 11 місяців і на даний момент успішно впроваджено. Варто відзначити, що професійний і клієнтоорієнтований підхід з боку Linoza сприяв злагодженій роботі, не дивлячись на те, що по ходу виникали непередбачені ситуації.

Оптимізація процесів під час проектів дозволила нашій компанії підняти на поверхню вузькі місця в операційній роботі і дала можливість їх усунути. Можу відзначити, що тепер робота для співробітників і партнерів компанії буде набагато прозоріша за рахунок зручного доступу до інформації. Ефективність виконання деяких операцій виросла в рази, що впливає на якість і дає додатковий резерв робочого часу.

Сміливо можу рекомендувати Linoza як надійного партнера і сподіваюся на успішну реалізацію спільних проектів в майбутньому!

photo Антон Архипенко CEO – #beiqtoday

Наша компанія – виробник енергозберігаючих віконних систем. Аби розширити канали збуту та більш масштабно вирішувати питання енергоефективності по всій Україні, нам необхідно було сучасне IT рішення, що зводить нанівець тимчасові витрати на оформлення усіх етапів операції. Комплексне програмне забезпечення має дозволити нашим клієнтам фактично за один візит до дилера підібрати віконну систему, отримати кредит та почати процес компенсації за програмою IQ Energy.

Команда Linoza надала нам консалтингові послуги у побудові такої бізнес-моделі, реалізувала її процесуальну частину на практиці, що прискорило організацію каналу продажів. Саме під наші завдання було створено програмне забезпечення із інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Завдяки автоматизації процесу, що здійснили розробники компанії Linoza, ми отримали налагоджений механізм для виходу на новий рівень в обслуговуванні клієнтів. Крім цього, знизилися тимчасові витрати. До того ж, завдяки авторським рішенням Linoza Task Tracker і Linoza CRM, стало можливим чітке вертикальне та горизонтальне управління всередині дилерської мережі.

У короткий термін ми отримали готовий ексклюзивний програмний продукт, що допомагає нам якісно укладати угоди та обслуговувати клієнтів, а також дозволяє злагоджено комунікувати між собою усім учасникам угоди, підрозділам компанії, значній кількості дилерів по всій Україні. До того ж рішення працює на всіх девайсах, де є браузер.

Працює команда Linoza швидко, якісно, ​​творчо, глибоко аналізує процес. Завдяки консалтингу та програмному забезпеченню, яке розробила для нас Linoza, ми отримали суттєву конкурентну перевагу, вивели на ринок абсолютно новий продукт на ринку енергозберігаючих технологій. Наша успішна співпраця досить триває

photo Павел Тодоришин Руководитель группы внедрения компании Медлайф

Як керівник проекту від компанії замовника,  я розумію, що підвищити рівень медичних послуг та вийти на ринок із новаторськими змінами складно, якщо почати робити помилки на початку шляху. З огляду на нашу специфіку, ціна за похибки взагалі велика – це здоров’я та життя пацієнтів. Було відразу зрозуміло, що надавати максимально якісні послуги та проводити безпомилковий облік без розробки індивідуального комплексу адаптованих типових рішень автоматизації нам точно не обійтися. І тут вкрай важливо не помилитися із вибором партнера-розробника: усі автоматизовані системи повинні діяти як єдиний інформаційний організм, де виключена можливість появи помилок. Час та ресурси повинні бути оптимально використані та спрямовані тільки на потреби клієнта, що, відповідно, прямо пропорційно сприяє збільшенню прибутку компанії.

Вирішити ці важливі завдання та підвищити ефективність роботи лабораторії, а також гарантувати точність досліджень нам допоміг комплексний підхід компанії Linoza. Нам запропонували необхідне програмне забезпечення, а також грамотний консалтинг, що дозволив оптимізувати усі ресурси компанії.

Ми отримали надійну комплексну інформаційну систему з точними регламентами управління процесами в лабораторії, з грамотно розробленою архітектурою та комплексним супроводом досвідчених фахівців Linoza. Я дуже задоволений співпрацею, та вже значно відчув позитивні результати від впровадження проекту компанії Linoza.

Наша співпраця з Linoza плідна та успішна. Це справжній партнер та команда кваліфікованих фахівців, що компетентно та оперативно вирішують завдання будь-якої складності. Для команди Linoza немає нічого неможливого!

photo Виктория Нужная Основатель компании Бухгалтер Онлайн

Наша компанія надає бухгалтерські послуги для ОСББ та ЖБК в м. Києві та м. Запоріжжя. Комплексне ведення бухгалтерського обліку та аналізу фінансово – господарської діяльності у даній сфері неможливо виконувати без програмного забезпечення, що враховує усі нюанси та специфіку. Адже повинні братися до уваги не тільки зміни у законодавстві України, а й стандарти в наданні пільг та субсидій, які в різних містах мають свої відмінні риси.

Компанія Linoza виконала глибокий системний аналіз та допрацювала існуюче програмне рішення, об’єднавши його з іншими в єдину інформаційну автоматизовану систему. Це дозволило нам прискорити якісну роботу із обслуговування будинків, формувати та надавати усі види звітності, проводити обов’язкові платежі в бюджет, вести облік грошових коштів, аналітичний облік особових рахунків мешканців, виробляти автоматичний імпорт інформації про субсидії, адресної допомоги, пільг, що істотно підвищило ефективність нашої роботи.

Наше багаторічне співробітництво з командою Linoza успішно триває. Це наш надійний партнер, до якого наша компанія постійно звертається. коли виникають певні питання, пов’язані з автоматизацією обліку. Обробка заявок та вирішення завдань завжди виконується оперативно та комплексно. Мені, як керівнику, подобається, що професіонали компанії Linoza завжди дуже уважні, забезпечують грамотний консалтинг своїм клієнтам, можуть підказати як краще оптимізувати процес та підвищити продуктивність роботи. Співпраця з Linoza – це завжди отримання множинних переваг!

photo Сергей Тихонов Основатель продуктовой торговой сети магазинов Аргос

Для нашої торгової мережі впевненість у надійності програмного забезпечення, що автоматизує всі бізнес-процеси, вкрай важлива, тому Linoza – наш надійний партнер вже багато років. Завдяки індивідуальним розробкам команди Linoza, а також оптимізації програмних платформ, точним алгоритмам, які враховують галузеві завдання, наші підрозділи діють системно та злагоджено, як єдине ціле.

Точність для моєї торговельної мережі – питання ефективності бізнесу. Я, як керівник, впевнений, що найменша одиниця товару не загубиться в ланцюжку продажів та буде врахована, а потім відображена у звіті. Коли ми звернулись до Linoza, мені стало значно легше приймати відповідальні рішення та планувати подальший стратегічний розвиток нашої мережі, адже я впевнений у розробникові, який уважно та оперативно супроводжує моє підприємство, вирішуючи виробничі та процесуальні завдання.

З програмістами Linoza гарантовані точність та порядок обліку на складах і в магазинах, а також у взаєморозрахунках із десятками постачальників, при підготовці податкових звітів та аналізі тисячі продажів.

Я вдячний професіоналам Linoza за якісну та оперативну роботу, яка завжди зроблена в термін. Важливо, що ймовірності випадків «виправлення вже виправленого» практично немає. Дякую Вам, хлопці!

photo Сергей Нужный Председатель правления МетаБанк

Метабанк – це 50 відділень, де обслуговуються понад 130 тис. клієнтів. Усі філії повинні працювати злагоджено, за логікою єдиного організму. На мені, як на керівникові, лежить величезна відповідальність. тому я чітко знав, що без досконально розробленого комплексу програмного забезпечення, що автоматизує виробничий процес, нам не обійтися, а створити його може тільки досвідчена IT компанія. Я довго аналізував пропозиції, і в результаті вибрав компанію Linoza. Наша співпраця підняла роботу нашої компанії на більш високий та ефективний рівень. Системний підхід та комплексний аналіз бізнес процесів підприємства, проектування, розробка та впровадження прикладних рішень який провели фахівці Linoza, значно підвищили ефективність роботи. Розроблене командою Linoza рішення повністю враховує специфіку обліку у банківській сфері та дозволяє вести точний розрахунок заробітної плати та кадровий облік.

Запитуйте
саме зараз!

Ми з радістю
відповімо на питання
і вислухаємо пропозиції.