Як підвищити якість і швидкість роботи зі скаргами клієнтів?
Як організувати контроль роботи зі зверненнями?
Як забезпечити безперервний процес поліпшення роботи компанії?

Кастомні рішення управління
заявками на базі
Linoza Help Desk


Неперевершений сервіс для
внутрішнього і зовнішнього клієнта!

ДОКЛАДНIШЕ

Linoza
Help Desk

Миттєва підтримка і висока лояльність Ваших клієнтів. Комунікації з клієнтами в один клік!

Linoza Help Desk

Система корпоративного управлiння зверненнями

...

Миттєва
реакція

Система дозволяє акумулювати звернення з різних каналів і передавати їх для оперативного вирішення фахівцям.

...

Контроль життєвого
циклу звернення

Фіксація і повний контроль взаємодій дозволяють забезпечити якісне управління зверненнями і скоротити час на їх обробку.

...

Безперервне поліпшення
процесів

Систематизація звернень уможливлює виявлення вузьких місць в процесах і дозволяє оперативно здійснювати коригувальні дії.

Навіщо бізнесу Linoza Help Desk?

...

Систематизувати процес роботи зі зверненнями

Особистий кабінет користувача спрощує комунікацію з клієнтом. Ніяких телефонних дзвінків і довгих очікувань відповідей.

Рішення дозволяє забезпечити надходження і обробку звернень з різних джерел в єдиний ресурс.

Інтеграція з IP телефонією, поштою, мессенджерами і існуючими корпоративними системами забезпечує максимальну гнучкість системи.

За рахунок повної фіксації історії взаємодій ймовірність спотворення і втрати інформації зводиться до мінімуму.

...

Оперативно планувати і розподіляти завдання фахівцям.

Календар планування забезпечує прозору систему контролю роботи зі зверненнями і дозволяє розподіляти навантаження співробітників.

Система повідомлень гарантує негайне інформування клієнтів і співробітників, що дозволяє отримувати оперативний зворотний зв'язок.

...

Забезпечувати швидку і якісну комунікацію в процесі роботи зі зверненнями

Необхідна інформація проблематики доступна співробітникам в будь-який момент часу.

Можливість передачі та зберігання інформації в будь-якому форматі (текст, фото, аудіо та відео) значно прискорює процес вирішення питання.

...

Аналіз ефективності роботи зі зверненнями.

Гнучкість системи дає змогу отримувати в один клік загальну картину по роботі служби підтримки.

Наочні звіти дають можливість контролювати ефективність процесу і приймати оперативні управлінські рішення.

Ви не знайшли відповідь на своє питання?
Просто розкажіть нам -
ми знайдемо рішення!

ЗАПИТАЙТЕ ЗАРАЗ

Результати від впровадження

Time
40%-60%

Скорочення часу
на обробку звернень

За рахунок онлайн фіксації і оперативного розподілу завдань.

Personal
100%

Підвищення залученості
співробітників

За рахунок прозорого контролю роботи зі зверненням.

Money
30%-50%

Підвищення
клієнтоорієнтовності

За рахунок оперативного і якісного вирішення питань.

Чим кастомізоване рішення
Linoza Help Desk краще коробочного

 • 1

  Linoza Help Desk максимально адаптується під специфіку бізнесу, що полегшує впровадження і період навчання персоналу.

 • 2

  Простий інтерфейс у використанні дозволяє працювати співробітникам з мінімальною підготовкою.

 • 3

  Працює на будь-яких пристроях. Не вимагає додаткової закупівлі обладнання.

 • 4

  Гнучка, має можливість змін і масштабування.

 • 5

  Відсутність проблем, пов'язаних з оновленнями типових рішень.

 • 6

  Можливість індивідуальної підтримки.

Чому клієнти обирають рішення Linoza

...

Експертна
оцінка

Консультанти компанії мають досвід впровадження різних проектів і пропонують впровадження Best Practices паралельно з розробкою рішень.

...

Кастомізовані
ІТ рішення

Рішення максимально адаптовані під специфіку бізнесу. Лише необхідні налаштування і модулі.

...

Робота з будь-якого пристрою
в будь-якому місці

Рішення прості у використанні, що дозволяє працювати з ними з ПК, планшета і смартфона з доступом до Інтернет.

Інші рішення Linoza для бізнесу

...

Linoza CRM

Максимальна ефективність в продажах з урахуванням галузевої специфіки. Миттєва інформація про стан операцій і показники продажів у смартфоні!

...

Linoza Task Manager

Єдина платформа комунікацій, планування, контролю, бізнес - процесів і завдань. Вся картина операційної і стратегічної діяльності компанії в смартфоне!

...

Linoza Knowledge Base

Швидке дистанційне навчання, атестація і зберігання корпоративної інформації. Навчайтеся корпоративним знанням де завгодно, коли зручно із смартфона!

Що кажуть наші користувачі

photo Дмитро Приймак Data Group, Аналітик комп'ютерних систем

Проект полягав в перенесенні історичних даних за 15 років і оптимізації інвентарної системи. Перед нами стояло досить нестандартне завдання і на ринку знайти надійного виконавця було нелегко.

За рекомендацією наших партнерів вирішили звернутися в компанію Linoza, представники якої детально вивчили питання і прийняли рішення про старт роботи над проектом. Проект тривав майже 11 місяців і на даний момент успішно впроваджено. Варто відзначити, що професійний і клієнтоорієнтований підхід з боку Linoza сприяв злагодженій роботі, не дивлячись на те, що по ходу виникали непередбачені ситуації.

Оптимізація процесів під час проектів дозволила нашій компанії підняти на поверхню вузькі місця в операційній роботі і дала можливість їх усунути. Можу відзначити, що тепер робота для співробітників і партнерів компанії буде набагато прозоріша за рахунок зручного доступу до інформації. Ефективність виконання деяких операцій виросла в рази, що впливає на якість і дає додатковий резерв робочого часу.

Сміливо можу рекомендувати Linoza як надійного партнера і сподіваюся на успішну реалізацію спільних проектів в майбутньому!

photo Антон Архипенко CEO – #beiqtoday

Наша компанія – виробник енергозберігаючих віконних систем. Аби розширити канали збуту та більш масштабно вирішувати питання енергоефективності по всій Україні, нам необхідно було сучасне IT рішення, що зводить нанівець тимчасові витрати на оформлення усіх етапів операції. Комплексне програмне забезпечення має дозволити нашим клієнтам фактично за один візит до дилера підібрати віконну систему, отримати кредит та почати процес компенсації за програмою IQ Energy.

Команда Linoza надала нам консалтингові послуги у побудові такої бізнес-моделі, реалізувала її процесуальну частину на практиці, що прискорило організацію каналу продажів. Саме під наші завдання було створено програмне забезпечення із інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Завдяки автоматизації процесу, що здійснили розробники компанії Linoza, ми отримали налагоджений механізм для виходу на новий рівень в обслуговуванні клієнтів. Крім цього, знизилися тимчасові витрати. До того ж, завдяки авторським рішенням Linoza Task Tracker і Linoza CRM, стало можливим чітке вертикальне та горизонтальне управління всередині дилерської мережі.

У короткий термін ми отримали готовий ексклюзивний програмний продукт, що допомагає нам якісно укладати угоди та обслуговувати клієнтів, а також дозволяє злагоджено комунікувати між собою усім учасникам угоди, підрозділам компанії, значній кількості дилерів по всій Україні. До того ж рішення працює на всіх девайсах, де є браузер.

Працює команда Linoza швидко, якісно, ​​творчо, глибоко аналізує процес. Завдяки консалтингу та програмному забезпеченню, яке розробила для нас Linoza, ми отримали суттєву конкурентну перевагу, вивели на ринок абсолютно новий продукт на ринку енергозберігаючих технологій. Наша успішна співпраця досить триває

photo Павел Тодоришин Руководитель группы внедрения компании Медлайф

Як керівник проекту від компанії замовника,  я розумію, що підвищити рівень медичних послуг та вийти на ринок із новаторськими змінами складно, якщо почати робити помилки на початку шляху. З огляду на нашу специфіку, ціна за похибки взагалі велика – це здоров’я та життя пацієнтів. Було відразу зрозуміло, що надавати максимально якісні послуги та проводити безпомилковий облік без розробки індивідуального комплексу адаптованих типових рішень автоматизації нам точно не обійтися. І тут вкрай важливо не помилитися із вибором партнера-розробника: усі автоматизовані системи повинні діяти як єдиний інформаційний організм, де виключена можливість появи помилок. Час та ресурси повинні бути оптимально використані та спрямовані тільки на потреби клієнта, що, відповідно, прямо пропорційно сприяє збільшенню прибутку компанії.

Вирішити ці важливі завдання та підвищити ефективність роботи лабораторії, а також гарантувати точність досліджень нам допоміг комплексний підхід компанії Linoza. Нам запропонували необхідне програмне забезпечення, а також грамотний консалтинг, що дозволив оптимізувати усі ресурси компанії.

Ми отримали надійну комплексну інформаційну систему з точними регламентами управління процесами в лабораторії, з грамотно розробленою архітектурою та комплексним супроводом досвідчених фахівців Linoza. Я дуже задоволений співпрацею, та вже значно відчув позитивні результати від впровадження проекту компанії Linoza.

Наша співпраця з Linoza плідна та успішна. Це справжній партнер та команда кваліфікованих фахівців, що компетентно та оперативно вирішують завдання будь-якої складності. Для команди Linoza немає нічого неможливого!

photo Виктория Нужная Основатель компании Бухгалтер Онлайн

Наша компанія надає бухгалтерські послуги для ОСББ та ЖБК в м. Києві та м. Запоріжжя. Комплексне ведення бухгалтерського обліку та аналізу фінансово – господарської діяльності у даній сфері неможливо виконувати без програмного забезпечення, що враховує усі нюанси та специфіку. Адже повинні братися до уваги не тільки зміни у законодавстві України, а й стандарти в наданні пільг та субсидій, які в різних містах мають свої відмінні риси.

Компанія Linoza виконала глибокий системний аналіз та допрацювала існуюче програмне рішення, об’єднавши його з іншими в єдину інформаційну автоматизовану систему. Це дозволило нам прискорити якісну роботу із обслуговування будинків, формувати та надавати усі види звітності, проводити обов’язкові платежі в бюджет, вести облік грошових коштів, аналітичний облік особових рахунків мешканців, виробляти автоматичний імпорт інформації про субсидії, адресної допомоги, пільг, що істотно підвищило ефективність нашої роботи.

Наше багаторічне співробітництво з командою Linoza успішно триває. Це наш надійний партнер, до якого наша компанія постійно звертається. коли виникають певні питання, пов’язані з автоматизацією обліку. Обробка заявок та вирішення завдань завжди виконується оперативно та комплексно. Мені, як керівнику, подобається, що професіонали компанії Linoza завжди дуже уважні, забезпечують грамотний консалтинг своїм клієнтам, можуть підказати як краще оптимізувати процес та підвищити продуктивність роботи. Співпраця з Linoza – це завжди отримання множинних переваг!

photo Сергей Тихонов Основатель продуктовой торговой сети магазинов Аргос

Для нашої торгової мережі впевненість у надійності програмного забезпечення, що автоматизує всі бізнес-процеси, вкрай важлива, тому Linoza – наш надійний партнер вже багато років. Завдяки індивідуальним розробкам команди Linoza, а також оптимізації програмних платформ, точним алгоритмам, які враховують галузеві завдання, наші підрозділи діють системно та злагоджено, як єдине ціле.

Точність для моєї торговельної мережі – питання ефективності бізнесу. Я, як керівник, впевнений, що найменша одиниця товару не загубиться в ланцюжку продажів та буде врахована, а потім відображена у звіті. Коли ми звернулись до Linoza, мені стало значно легше приймати відповідальні рішення та планувати подальший стратегічний розвиток нашої мережі, адже я впевнений у розробникові, який уважно та оперативно супроводжує моє підприємство, вирішуючи виробничі та процесуальні завдання.

З програмістами Linoza гарантовані точність та порядок обліку на складах і в магазинах, а також у взаєморозрахунках із десятками постачальників, при підготовці податкових звітів та аналізі тисячі продажів.

Я вдячний професіоналам Linoza за якісну та оперативну роботу, яка завжди зроблена в термін. Важливо, що ймовірності випадків «виправлення вже виправленого» практично немає. Дякую Вам, хлопці!

photo Сергей Нужный Председатель правления МетаБанк

Метабанк – це 50 відділень, де обслуговуються понад 130 тис. клієнтів. Усі філії повинні працювати злагоджено, за логікою єдиного організму. На мені, як на керівникові, лежить величезна відповідальність. тому я чітко знав, що без досконально розробленого комплексу програмного забезпечення, що автоматизує виробничий процес, нам не обійтися, а створити його може тільки досвідчена IT компанія. Я довго аналізував пропозиції, і в результаті вибрав компанію Linoza. Наша співпраця підняла роботу нашої компанії на більш високий та ефективний рівень. Системний підхід та комплексний аналіз бізнес процесів підприємства, проектування, розробка та впровадження прикладних рішень який провели фахівці Linoza, значно підвищили ефективність роботи. Розроблене командою Linoza рішення повністю враховує специфіку обліку у банківській сфері та дозволяє вести точний розрахунок заробітної плати та кадровий облік.

Запитуйте
саме зараз!

Ми з радістю
відповімо на питання
і вислухаємо пропозиції.