Ми створюємо
конкурентну перевагу

Win-win і ніяк
по-іншому!

Linoza – консалтингова компанія IT, яка працює в бутіковому форматі і створює кастомні галузеві рішення для «дорослого» бізнесу.

Щоб забезпечити максимально комфортний процес діджіталізації для вашої великої або середньої компанії, ми використовуємо наш 20-річний досвід роботи з IT технологіями і безліч накопичених практичних знань.

Широке бачення дозволяє розробляти та впроваджувати системи від кастомізованих CRM до комплексних рішень ERP.

Прямим наслідком такого підходу є те, що 99% нових клієнтів приходять до нас по рекомендаціями, і для нас це велика цінність.

Linoza Mission

Наша місія

Час - найважливіший людський ресурс. Ми прагнемо мінімізувати зайнятість рутиною, щоб дати людям додатковий час на те, що має найвищу цінність - сім'я, здоров'я, відпочинок...

Наші цінності

Наша репутація нам набагато дорожче, ніж гроші, тому процес роботи направлений на якість, а не на кількість. Для цього наші фахівці знаходяться в постійному діалозі із замовником, вивчають потреби бізнесу і прагнуть привнести максимальну цінність, за яку замовник матиме бажання платити. Основою тривалих і довірчих стосунків для нас є взаємоповага і доброчесність.

Наша репутація

Наші принципи роботи

Фокус на клієнті

Фокус на клієнті

Всі дії направлені на максимальне задоволення потреб клієнта. Послуга «під ключ» успішно звільняє вас від рутинних технічних процесів діджіталізациі. Ми прагнемо запропонувати кращі рішення для досягнення чудового результату.

Інновації і швидкість

Інновації і швидкість

Ваш унікальний бізнес – наше унікальне рішення IT. Ми безперервно досліджуємо і впроваджуємо нові нестандартні підходи. Це дозволяє створювати гнучкі і зручні рішення для бізнесу.

Увага до деталей

Увага до деталей

Для вас працюють кращі фахівці з релевантним бекграундом, успішним досвідом створення і впровадження IT продуктів. Ми ретельно досліджуємо завдання і пропонуємо оптимальний шлях вирішення на основі нашої експертизи.

Чим ми займаємося

Консалтинг у сфері побудови бізнес - процесів та архітектури

Найважливішим чинником в побудові складної системи діджіталізації є фундамент - побудова архітектури інформаційної системи компанії. Не менш важливим етапом є аналіз і розробка бізнес - процесів компанії для подальшої автоматизації. Маючи багатолітній практичний досвід, ми гарантовано створюємо найоптимальніше рішення, використовуючи ці аспекти.

Впровадження власних продуктів

Володіючи багатим практичним досвідом впровадження, ми відмітили, що сучасні продукти дуже складні для роботи користувачів. Внаслідок цього ефективність їх використання може досягати негативних результатів використання. Ми створили прості базові продукти, які є масштабованою і швидкою основою для побудови складних галузевих рішень.

Інтеграція

Сучасна компанія може володіти десятками IT рішень для щоденної бізнес діяльності. Правильна інтеграція в єдиний механізм може суттєво скоротити експлуатаційні витрати і час виконання процесів. Володіючи величезною практикою інтеграції всіляких систем, ми готові розробити план інтеграції і реалізувати його технічну сторону.

Введення в експлуатацію

Сьогодні мало купити просто продукт. Основним складний етапом є запуск продукту в промислову експлуатацію. Запуск продукту з тисячами користувачів може займати досить тривалий час і повинен супроводжуватися якісним планом. Наш колосальний практичний досвід допоможе пройти цей етап комфортно, мінімально впливаючи на поточну операційну діяльність компанії.

Кастомна розробка

Кастомна розробка дозволяє компаніям самим втілити свої очікування в IT рішення та отримати максимальну конкурентну перевагу. Ми маємо повний цикл розробки IT продуктів - від цілей до введення в експлуатацію готового рішення.а

Підтримка

Сучасний бізнес - це складний набір інформаційних рішень. Збій одного з компонентів може частково привести до колосальних фінансових і репутаціям втрат. Наша кваліфікація дозволяє нам комплексно підтримувати IT рішення компанії.

Список проблем, яких у вас більше  НЕ буде

Список проблем, яких у вас більше НЕ буде

  • 1

    Низька продуктивність роботи з негнучкими типовими рішеннями IT

  • 2

    Тривалий процес пошуку, порівняння і вибору IT рішень для впровадження в бізнес

  • 3

    Складнощі в підборі підрядників для реалізації кожного окремого етапу діджіталізаціїі компанії


Тепер все це відбувається набагато простіше і швидше. Разом з Linoza ви отримаєте повний цикл розробки ПО від консалтингу до технічної підтримки після інтеграції.

Як показує досвід, наші рішення завжди ефективніші, ніж типові, тому що ми їх створюємо під конкретне завдання вашого бізнесу і розглядаємо проблему з усіх боків.

Що кажуть наші користувачі

photo Дмитро Приймак Data Group, Аналітик комп'ютерних систем

Проект полягав в перенесенні історичних даних за 15 років і оптимізації інвентарної системи. Перед нами стояло досить нестандартне завдання і на ринку знайти надійного виконавця було нелегко.

За рекомендацією наших партнерів вирішили звернутися в компанію Linoza, представники якої детально вивчили питання і прийняли рішення про старт роботи над проектом. Проект тривав майже 11 місяців і на даний момент успішно впроваджено. Варто відзначити, що професійний і клієнтоорієнтований підхід з боку Linoza сприяв злагодженій роботі, не дивлячись на те, що по ходу виникали непередбачені ситуації.

Оптимізація процесів під час проектів дозволила нашій компанії підняти на поверхню вузькі місця в операційній роботі і дала можливість їх усунути. Можу відзначити, що тепер робота для співробітників і партнерів компанії буде набагато прозоріша за рахунок зручного доступу до інформації. Ефективність виконання деяких операцій виросла в рази, що впливає на якість і дає додатковий резерв робочого часу.

Сміливо можу рекомендувати Linoza як надійного партнера і сподіваюся на успішну реалізацію спільних проектів в майбутньому!

photo Антон Архипенко CEO – #beiqtoday

Наша компанія – виробник енергозберігаючих віконних систем. Аби розширити канали збуту та більш масштабно вирішувати питання енергоефективності по всій Україні, нам необхідно було сучасне IT рішення, що зводить нанівець тимчасові витрати на оформлення усіх етапів операції. Комплексне програмне забезпечення має дозволити нашим клієнтам фактично за один візит до дилера підібрати віконну систему, отримати кредит та почати процес компенсації за програмою IQ Energy.

Команда Linoza надала нам консалтингові послуги у побудові такої бізнес-моделі, реалізувала її процесуальну частину на практиці, що прискорило організацію каналу продажів. Саме під наші завдання було створено програмне забезпечення із інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Завдяки автоматизації процесу, що здійснили розробники компанії Linoza, ми отримали налагоджений механізм для виходу на новий рівень в обслуговуванні клієнтів. Крім цього, знизилися тимчасові витрати. До того ж, завдяки авторським рішенням Linoza Task Tracker і Linoza CRM, стало можливим чітке вертикальне та горизонтальне управління всередині дилерської мережі.

У короткий термін ми отримали готовий ексклюзивний програмний продукт, що допомагає нам якісно укладати угоди та обслуговувати клієнтів, а також дозволяє злагоджено комунікувати між собою усім учасникам угоди, підрозділам компанії, значній кількості дилерів по всій Україні. До того ж рішення працює на всіх девайсах, де є браузер.

Працює команда Linoza швидко, якісно, ​​творчо, глибоко аналізує процес. Завдяки консалтингу та програмному забезпеченню, яке розробила для нас Linoza, ми отримали суттєву конкурентну перевагу, вивели на ринок абсолютно новий продукт на ринку енергозберігаючих технологій. Наша успішна співпраця досить триває

photo Павел Тодоришин Руководитель группы внедрения компании Медлайф

Як керівник проекту від компанії замовника,  я розумію, що підвищити рівень медичних послуг та вийти на ринок із новаторськими змінами складно, якщо почати робити помилки на початку шляху. З огляду на нашу специфіку, ціна за похибки взагалі велика – це здоров’я та життя пацієнтів. Було відразу зрозуміло, що надавати максимально якісні послуги та проводити безпомилковий облік без розробки індивідуального комплексу адаптованих типових рішень автоматизації нам точно не обійтися. І тут вкрай важливо не помилитися із вибором партнера-розробника: усі автоматизовані системи повинні діяти як єдиний інформаційний організм, де виключена можливість появи помилок. Час та ресурси повинні бути оптимально використані та спрямовані тільки на потреби клієнта, що, відповідно, прямо пропорційно сприяє збільшенню прибутку компанії.

Вирішити ці важливі завдання та підвищити ефективність роботи лабораторії, а також гарантувати точність досліджень нам допоміг комплексний підхід компанії Linoza. Нам запропонували необхідне програмне забезпечення, а також грамотний консалтинг, що дозволив оптимізувати усі ресурси компанії.

Ми отримали надійну комплексну інформаційну систему з точними регламентами управління процесами в лабораторії, з грамотно розробленою архітектурою та комплексним супроводом досвідчених фахівців Linoza. Я дуже задоволений співпрацею, та вже значно відчув позитивні результати від впровадження проекту компанії Linoza.

Наша співпраця з Linoza плідна та успішна. Це справжній партнер та команда кваліфікованих фахівців, що компетентно та оперативно вирішують завдання будь-якої складності. Для команди Linoza немає нічого неможливого!

photo Виктория Нужная Основатель компании Бухгалтер Онлайн

Наша компанія надає бухгалтерські послуги для ОСББ та ЖБК в м. Києві та м. Запоріжжя. Комплексне ведення бухгалтерського обліку та аналізу фінансово – господарської діяльності у даній сфері неможливо виконувати без програмного забезпечення, що враховує усі нюанси та специфіку. Адже повинні братися до уваги не тільки зміни у законодавстві України, а й стандарти в наданні пільг та субсидій, які в різних містах мають свої відмінні риси.

Компанія Linoza виконала глибокий системний аналіз та допрацювала існуюче програмне рішення, об’єднавши його з іншими в єдину інформаційну автоматизовану систему. Це дозволило нам прискорити якісну роботу із обслуговування будинків, формувати та надавати усі види звітності, проводити обов’язкові платежі в бюджет, вести облік грошових коштів, аналітичний облік особових рахунків мешканців, виробляти автоматичний імпорт інформації про субсидії, адресної допомоги, пільг, що істотно підвищило ефективність нашої роботи.

Наше багаторічне співробітництво з командою Linoza успішно триває. Це наш надійний партнер, до якого наша компанія постійно звертається. коли виникають певні питання, пов’язані з автоматизацією обліку. Обробка заявок та вирішення завдань завжди виконується оперативно та комплексно. Мені, як керівнику, подобається, що професіонали компанії Linoza завжди дуже уважні, забезпечують грамотний консалтинг своїм клієнтам, можуть підказати як краще оптимізувати процес та підвищити продуктивність роботи. Співпраця з Linoza – це завжди отримання множинних переваг!

photo Сергей Тихонов Основатель продуктовой торговой сети магазинов Аргос

Для нашої торгової мережі впевненість у надійності програмного забезпечення, що автоматизує всі бізнес-процеси, вкрай важлива, тому Linoza – наш надійний партнер вже багато років. Завдяки індивідуальним розробкам команди Linoza, а також оптимізації програмних платформ, точним алгоритмам, які враховують галузеві завдання, наші підрозділи діють системно та злагоджено, як єдине ціле.

Точність для моєї торговельної мережі – питання ефективності бізнесу. Я, як керівник, впевнений, що найменша одиниця товару не загубиться в ланцюжку продажів та буде врахована, а потім відображена у звіті. Коли ми звернулись до Linoza, мені стало значно легше приймати відповідальні рішення та планувати подальший стратегічний розвиток нашої мережі, адже я впевнений у розробникові, який уважно та оперативно супроводжує моє підприємство, вирішуючи виробничі та процесуальні завдання.

З програмістами Linoza гарантовані точність та порядок обліку на складах і в магазинах, а також у взаєморозрахунках із десятками постачальників, при підготовці податкових звітів та аналізі тисячі продажів.

Я вдячний професіоналам Linoza за якісну та оперативну роботу, яка завжди зроблена в термін. Важливо, що ймовірності випадків «виправлення вже виправленого» практично немає. Дякую Вам, хлопці!

photo Сергей Нужный Председатель правления МетаБанк

Метабанк – це 50 відділень, де обслуговуються понад 130 тис. клієнтів. Усі філії повинні працювати злагоджено, за логікою єдиного організму. На мені, як на керівникові, лежить величезна відповідальність. тому я чітко знав, що без досконально розробленого комплексу програмного забезпечення, що автоматизує виробничий процес, нам не обійтися, а створити його може тільки досвідчена IT компанія. Я довго аналізував пропозиції, і в результаті вибрав компанію Linoza. Наша співпраця підняла роботу нашої компанії на більш високий та ефективний рівень. Системний підхід та комплексний аналіз бізнес процесів підприємства, проектування, розробка та впровадження прикладних рішень який провели фахівці Linoza, значно підвищили ефективність роботи. Розроблене командою Linoza рішення повністю враховує специфіку обліку у банківській сфері та дозволяє вести точний розрахунок заробітної плати та кадровий облік.

Запитуйте
саме зараз!

Ми з радістю
відповімо на питання
і вислухаємо пропозиції.