Як мережі лабораторій вдалося отримати унікальну конкурентну перевагу за допомогою грамотного консалтингу та впровадження програмно-апаратного комплексу LISM

Linoza Медицина

До компанії Linoza звернувся замовник, який працює у сфері медичних послуг. Це відома мережа лабораторій, що має унікальне обладнання, до того ж деякі апарати представлені в Україні вперше. Пункти забору біоматеріалів розташовані у 27 міських та обласних лікувальних установах України. При цьому всі філії працюють у єдиній базі даних.

Висока якість послуг та точність результатів лабораторних досліджень, відсутність впливу людського чинника — основа репутації компанії, що працює в даному сегменті. Керівництво прийняло рішення максимально автоматизувати бізнес процес, систематизувати управління та забезпечити повну об’єктивність під час проведення аналізів. Було зрозуміло, що без прискіпливо розробленого ПЗ домогтися таких результатів неможливо.

Мета проекту

Перед командою Linoza стояло завдання створити індивідуальний гібридний масштабний програмний комплекс, який би охоплював усі процеси, що відбуваються в мережі лабораторій: робота аналізаторів, прив’язка роботи лабораторного обладнання до онлайн ресурсів, податковий, бухгалтерський, управлінський облік. Щоби створити замкнутий цикл систем автоматизації, який повинен покривати всі завдання підприємства, було потрібно провести глибокий та комплексний консалтинг: продумати алгоритми, провести повне впровадження в усі сфери діяльності лабораторії, перейнятися існуючими проблемами та фізично забезпечити автоматизацію всіх процесів. Це повинна бути єдина органічна система, що діє злагоджено та безпомилково, яка працює тільки на потреби клієнта, а значить сприяє збільшенню доходу компанії.

Linoza Медицина

Опис проекту

Linoza Медицина

Замовник звернувся до розробників Linoza для проведення повної автоматизації, яка повинна стати основою конкурентної переваги даної лабораторної мережі. У створенні цього головного виграшного фактора значну роль зіграла робота команди веб-розробників Linoza, яку у якості підрядника керівництву мережі порекомендували партнери, що щільно співпрацюють із компанією.

Важливо було замкнути цикл обробки настільки, аби клієнт завжди отримував на руки той результат, який видавав йому аналізатор, або не отримував нічого. Будь-який вплив людини має бути повністю виключений. Водночас швидкість видавання результатів повинна бути оптимально високою. На команді Linoza лежала величезна відповідальність: від якості роботи автоматизованого програмного комплексу залежить не тільки прибуток підприємства, а й життя пацієнтів.

Розробникам довелося зрозуміти методологію, вникнути в термінологію та робочі процеси, зрозуміти логіку роботи аналізаторів та іншого медобладнання, вивчити існуючі проблеми та завдяки автоматизації попередити появу нових. Також потрібно дотримуватися тимчасових обмежень, що пов’язані із придатністю біоматеріалів. Після комплексного системного обстеження об’єктів автоматизації були визначені головні бізнес-цілі та вимоги, узгоджений план комунікацій та порядок проведення робіт, складені Специфікація вимог та Угода про проект.

Було прийнято рішення впровадити на підприємстві сучасне технологічне рішення на основі таких програмних комплексів:

  • Платформа «1С: Медицина. Клінічна лабораторія» була обрана головним програмним продуктом, який буде вирішувати завдання, що стосуються функціонування пунктів забору крові, лабораторних процесів, обміну даними між приладами та основною програмною базою.

  • Базою для проведення робіт із розробки та впровадження прикладного рішення, для ведення основних засобів, кадрового обліку, розрахунку заробітної плати став програмний продукт «1С: Підприємство 8 — Бухгалтерія для України». Була проведена адаптація ПО відповідно до завдань мережі лабораторій.

  • Використовувалися також гібридні інформаційні системи, що забезпечують правильну побудову архітектури інформаційної системи на підприємстві.

Крім консалтингового та системного дослідження розроблялися процеси «експортно-імпортних» процедур, що забезпечують обмін даними з іншими системами (автоматизована система лабораторного обладнання), налаштування користувальницьких місць — 27 пунктів забору біоматеріалу були підключені одночасно в онлайн режимі відповідно щодо вимог із роботи діагностичної лабораторії.

Ключеві фактори проекту

Партнерський принцип роботи компанії Linoza, що відповідально ставилася до поставлених замовником завдань та повністю виправдала його очікування — основний ключовий фактор цього унікального та успішного масштабного проекту. Команда розробників розуміла ступінь відповідальності та цінувала довіру, яку виявив клієнт, тому всіма силами намагалася використовувати свої знання та досвід, аби надати комплексний грамотний консалтинг, впровадити програмно-апаратний комплекс, зв’язати у єдину систему всі філії. Доводилося вивчати функціонал, складні алгоритми роботи аналізаторів та сканерів, зрозуміти їхній принцип дії, враховувати швидкість обробки біоматеріалів.

Linoza Медицина

Працювати із замовником було комфортно:

  • раціональні ідеї, запропоновані розробниками сприймалися продуктивно;

  • ніяких перешкод у реалізації програмного комплексу не було;

  • якщо виникали непередбачені витрати, зміни бюджету проекту, клієнт спокійно ставився до даних ситуацій, допомагав нівелювати або вирішити будь-які проблеми.

Замовник повністю довірився команді розробників та дав 100 % повноваження в області застосування ІТ рішень. Наприклад, іноді під часі реалізації проекту доводилося приймати авторитарні рішення, бо в штаті перебували співробітники, які порушували обмеження в регламенті, що встановлені командою Linoza.

Результат проекту

Linoza Медицина

У підсумку — медичний центр лабораторних досліджень отримав бездоганну комплексну інформаційну систему із точними регламентами управління процесами в лабораторії, правильно створеною архітектурою та комплексним супроводом фахівців Linoza. Позитивні результати замовник відчув із перших днів впровадження. Партнерські взаємовигідні стосунки тривають досі.

У процесі реалізації проекту відповідальні за роботу із системою співробітники медичного центру пройшли навчання згідно з займаною посадою, був виконаний запуск у промислову експлуатацію програмно-апаратного комплексу, що включає в себе впровадження програмного продукту на такі медичні аналізатори: «Human GmbH» Combilyzer 13, «Medica Corporation» EasyLyte, «Alifax» Roller 20PN, ORGENTEC Alegria, «Tosoh Bioscience» AIA-2000, «Tosoh Bioscience» HLC-723 GHbV, «Beckman Coulter» AU 480, «Sunrise» Tecan, «Roche Diagnostics» Cobas е411, «Phadia» ImmunoCap 100, «DiaSorin» Liaison, «Sysmex» XS-1000i, «Dynex Technologies» LAZURIT, «Sysmex» UF-1000i, «Биола» АФС-500, «Sysmex» CA-1500i. Компанія Linoza забезпечила замовника консультаційним та гарантійним обслуговуванням. Супровід проекту та архітектури інформаційної системи ведеться грамотно та відповідально.

Усі завдання, що були поставлені перед підрядником, були виконані фахівцями Linoza у повному обсязі, якісно та у встановлені часові терміни. Замовник оцінив співпрацю із командою розробників як ефективне. Плідну взаємовигідну співпрацю із компанією Linoza замовник продовжує донині.

Посилання на публікації / приклади / відгуки

Про нас у пресі:

https://reporter-ua.com/2013/04/04/v-zaporozhe-otkryli-unikalnuyu-laboratoriyu-global-diagnostic Відгук від Павла Тодорішина

Відгук на сайті https://linoza.com/ від Павла Тодорішина, керівника групи впровадження компанії “Медлайф”

Що кажуть наші користувачі

photo Дмитро Приймак Data Group, Аналітик комп'ютерних систем

Проект полягав в перенесенні історичних даних за 15 років і оптимізації інвентарної системи. Перед нами стояло досить нестандартне завдання і на ринку знайти надійного виконавця було нелегко.

За рекомендацією наших партнерів вирішили звернутися в компанію Linoza, представники якої детально вивчили питання і прийняли рішення про старт роботи над проектом. Проект тривав майже 11 місяців і на даний момент успішно впроваджено. Варто відзначити, що професійний і клієнтоорієнтований підхід з боку Linoza сприяв злагодженій роботі, не дивлячись на те, що по ходу виникали непередбачені ситуації.

Оптимізація процесів під час проектів дозволила нашій компанії підняти на поверхню вузькі місця в операційній роботі і дала можливість їх усунути. Можу відзначити, що тепер робота для співробітників і партнерів компанії буде набагато прозоріша за рахунок зручного доступу до інформації. Ефективність виконання деяких операцій виросла в рази, що впливає на якість і дає додатковий резерв робочого часу.

Сміливо можу рекомендувати Linoza як надійного партнера і сподіваюся на успішну реалізацію спільних проектів в майбутньому!

photo Антон Архипенко CEO – #beiqtoday

Наша компанія – виробник енергозберігаючих віконних систем. Аби розширити канали збуту та більш масштабно вирішувати питання енергоефективності по всій Україні, нам необхідно було сучасне IT рішення, що зводить нанівець тимчасові витрати на оформлення усіх етапів операції. Комплексне програмне забезпечення має дозволити нашим клієнтам фактично за один візит до дилера підібрати віконну систему, отримати кредит та почати процес компенсації за програмою IQ Energy.

Команда Linoza надала нам консалтингові послуги у побудові такої бізнес-моделі, реалізувала її процесуальну частину на практиці, що прискорило організацію каналу продажів. Саме під наші завдання було створено програмне забезпечення із інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Завдяки автоматизації процесу, що здійснили розробники компанії Linoza, ми отримали налагоджений механізм для виходу на новий рівень в обслуговуванні клієнтів. Крім цього, знизилися тимчасові витрати. До того ж, завдяки авторським рішенням Linoza Task Tracker і Linoza CRM, стало можливим чітке вертикальне та горизонтальне управління всередині дилерської мережі.

У короткий термін ми отримали готовий ексклюзивний програмний продукт, що допомагає нам якісно укладати угоди та обслуговувати клієнтів, а також дозволяє злагоджено комунікувати між собою усім учасникам угоди, підрозділам компанії, значній кількості дилерів по всій Україні. До того ж рішення працює на всіх девайсах, де є браузер.

Працює команда Linoza швидко, якісно, ​​творчо, глибоко аналізує процес. Завдяки консалтингу та програмному забезпеченню, яке розробила для нас Linoza, ми отримали суттєву конкурентну перевагу, вивели на ринок абсолютно новий продукт на ринку енергозберігаючих технологій. Наша успішна співпраця досить триває

photo Павел Тодоришин Руководитель группы внедрения компании Медлайф

Як керівник проекту від компанії замовника,  я розумію, що підвищити рівень медичних послуг та вийти на ринок із новаторськими змінами складно, якщо почати робити помилки на початку шляху. З огляду на нашу специфіку, ціна за похибки взагалі велика – це здоров’я та життя пацієнтів. Було відразу зрозуміло, що надавати максимально якісні послуги та проводити безпомилковий облік без розробки індивідуального комплексу адаптованих типових рішень автоматизації нам точно не обійтися. І тут вкрай важливо не помилитися із вибором партнера-розробника: усі автоматизовані системи повинні діяти як єдиний інформаційний організм, де виключена можливість появи помилок. Час та ресурси повинні бути оптимально використані та спрямовані тільки на потреби клієнта, що, відповідно, прямо пропорційно сприяє збільшенню прибутку компанії.

Вирішити ці важливі завдання та підвищити ефективність роботи лабораторії, а також гарантувати точність досліджень нам допоміг комплексний підхід компанії Linoza. Нам запропонували необхідне програмне забезпечення, а також грамотний консалтинг, що дозволив оптимізувати усі ресурси компанії.

Ми отримали надійну комплексну інформаційну систему з точними регламентами управління процесами в лабораторії, з грамотно розробленою архітектурою та комплексним супроводом досвідчених фахівців Linoza. Я дуже задоволений співпрацею, та вже значно відчув позитивні результати від впровадження проекту компанії Linoza.

Наша співпраця з Linoza плідна та успішна. Це справжній партнер та команда кваліфікованих фахівців, що компетентно та оперативно вирішують завдання будь-якої складності. Для команди Linoza немає нічого неможливого!

photo Виктория Нужная Основатель компании Бухгалтер Онлайн

Наша компанія надає бухгалтерські послуги для ОСББ та ЖБК в м. Києві та м. Запоріжжя. Комплексне ведення бухгалтерського обліку та аналізу фінансово – господарської діяльності у даній сфері неможливо виконувати без програмного забезпечення, що враховує усі нюанси та специфіку. Адже повинні братися до уваги не тільки зміни у законодавстві України, а й стандарти в наданні пільг та субсидій, які в різних містах мають свої відмінні риси.

Компанія Linoza виконала глибокий системний аналіз та допрацювала існуюче програмне рішення, об’єднавши його з іншими в єдину інформаційну автоматизовану систему. Це дозволило нам прискорити якісну роботу із обслуговування будинків, формувати та надавати усі види звітності, проводити обов’язкові платежі в бюджет, вести облік грошових коштів, аналітичний облік особових рахунків мешканців, виробляти автоматичний імпорт інформації про субсидії, адресної допомоги, пільг, що істотно підвищило ефективність нашої роботи.

Наше багаторічне співробітництво з командою Linoza успішно триває. Це наш надійний партнер, до якого наша компанія постійно звертається. коли виникають певні питання, пов’язані з автоматизацією обліку. Обробка заявок та вирішення завдань завжди виконується оперативно та комплексно. Мені, як керівнику, подобається, що професіонали компанії Linoza завжди дуже уважні, забезпечують грамотний консалтинг своїм клієнтам, можуть підказати як краще оптимізувати процес та підвищити продуктивність роботи. Співпраця з Linoza – це завжди отримання множинних переваг!

photo Сергей Тихонов Основатель продуктовой торговой сети магазинов Аргос

Для нашої торгової мережі впевненість у надійності програмного забезпечення, що автоматизує всі бізнес-процеси, вкрай важлива, тому Linoza – наш надійний партнер вже багато років. Завдяки індивідуальним розробкам команди Linoza, а також оптимізації програмних платформ, точним алгоритмам, які враховують галузеві завдання, наші підрозділи діють системно та злагоджено, як єдине ціле.

Точність для моєї торговельної мережі – питання ефективності бізнесу. Я, як керівник, впевнений, що найменша одиниця товару не загубиться в ланцюжку продажів та буде врахована, а потім відображена у звіті. Коли ми звернулись до Linoza, мені стало значно легше приймати відповідальні рішення та планувати подальший стратегічний розвиток нашої мережі, адже я впевнений у розробникові, який уважно та оперативно супроводжує моє підприємство, вирішуючи виробничі та процесуальні завдання.

З програмістами Linoza гарантовані точність та порядок обліку на складах і в магазинах, а також у взаєморозрахунках із десятками постачальників, при підготовці податкових звітів та аналізі тисячі продажів.

Я вдячний професіоналам Linoza за якісну та оперативну роботу, яка завжди зроблена в термін. Важливо, що ймовірності випадків «виправлення вже виправленого» практично немає. Дякую Вам, хлопці!

photo Сергей Нужный Председатель правления МетаБанк

Метабанк – це 50 відділень, де обслуговуються понад 130 тис. клієнтів. Усі філії повинні працювати злагоджено, за логікою єдиного організму. На мені, як на керівникові, лежить величезна відповідальність. тому я чітко знав, що без досконально розробленого комплексу програмного забезпечення, що автоматизує виробничий процес, нам не обійтися, а створити його може тільки досвідчена IT компанія. Я довго аналізував пропозиції, і в результаті вибрав компанію Linoza. Наша співпраця підняла роботу нашої компанії на більш високий та ефективний рівень. Системний підхід та комплексний аналіз бізнес процесів підприємства, проектування, розробка та впровадження прикладних рішень який провели фахівці Linoza, значно підвищили ефективність роботи. Розроблене командою Linoza рішення повністю враховує специфіку обліку у банківській сфері та дозволяє вести точний розрахунок заробітної плати та кадровий облік.

Запитуйте
саме зараз!

Ми з радістю
відповімо на питання
і вислухаємо пропозиції.