Як рішення Linoza допомагають автоматизувати процеси управління сучасного хостела в Вільнюсі.

Linoza Hostel

До нас звернувся представник хостелу, який розташований, у Вільнюсі, із запитом створення кастомне рішення по управлінню хостелом. Не дивлячись на те, що сьогодні існує велика кількість спеціалізованих програм для управління готелями та хостелами з широким функціоналом для роботи, Замовник все-таки прийняв рішення замовити індивідуальну розробку, максимально адаптовану під існуючі процеси. Також одним з основних вимог були інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і тільки необхідний функціонал.

Бізнес-цілі проекту Linoza Hostel :

 • оформлення гостя в кілька кліків;

 • облік основних і додаткових послуг;

 • зручна шахматка з візуалізацією зайнятості номерів;

 • повна історія замовлень і оплат;

 • простий інтерфейс;

 • ведення і самостійні налаштування необхідної аналітики з можливістю інтеграції з Google Sheets;

 • мінімальний час для оформлення операцій.

Раніше Замовник вів весь облік за допомогою Google таблиць. Даний інструмент згодом не зміг дати необхідної транзакционной цілісності даних і забезпечити комфортне і швидке оформлення операцій. Постійного гостя доводилося щоразу вводити заново, що займало багато часу. У дні, коли відбувалося 50 і більше поселень і виселень адміністратори були вкрай завантажені облікової роботою і нерідко могли пропустити важливу інформацію.

Етапи проекту :

 1. Аналіз ситуації "як є".

 2. Опис вимог Замовника до рішення Linoza Hostel.

 3. База клієнтів велася тільки в обліковій системі. Історія взаємодії, зустрічі та результати переговорів кожен менеджер фіксував індивідуально. Був присутній високий ризик втрати важливої ​​інформації при звільненні працівника.

 4. Детальне Технічне завдання з прототипами інтерфейсу і описом моделі поведінки користувача.

 5. Адаптація рішення згідно Технічного завдання.

 6. Тестування Замовником.

 7. Доробки за підсумком тестування.

 8. Складання аналітичних звітів з продажу займало багато часу і вимагало участі багатьох співробітників, тому оперативно контролювати показники і вносити коригування в роботу було проблематично.

Запуск в промислову експлуатацію.

Можливості рішення Linoza Hostel (є модулем до продукту Linoza CRM) дозволили включити в даний проект функції і модулі, які зробили роботу з одного боку максимально простою та зручною, а з іншого - дозволили досягти поставлених бізнес-цілей.

Варто відзначити, що при виборі підрядника на цей проект в межах бюджету розглядалися коробкові і кастомізовані CRM системи інших компаній. Вибір був зроблений на користь Linoza виходячи і того, що компанія заявила і змогла реалізувати специфічні вимоги до IT рішенням, яке спочатку озвучив замовник.

Ключові фактори проекту :

Простота роботи для користувача і наявність аналітичного блоку для власника.

Результат розробки :

Для адміністратора рішення Linoza дозволило миттєво візуалізувати повну картину по статусах номерів, вносити інформацію користувача (заселяти гостя) протягом 5-10 секунд і відображати історію надходжень і витрачання коштів. Таким чином вдалося зекономити 1-3 години в день роботи адміністратора при розширенні номерного фонду і практично виключити помилки в операціях а також істотно підвищити лояльність гостей.

На вимогу власника був реалізований блок статистики основних показників роботи, з можливістю автоматичного вивантаження та подальшого самостійного коригування шаблону даних в звичний для нього Google Sheets. Таким чином був забезпечений оперативний фінансовий контроль бізнесу.

Метрики до і після :

 • Час на обслуговування при реєстрації гостя скоротився з 2-3 хв до 10-30 секунд.

 • Моніторинг зайнятих номерів і номерів, які плануються до виселення в програмі здійснюється в один клік.. До впровадження програми співробітники щодня витрачали в цілому 1-2 години часу на дані операції.

 • Перехідний період в кінці місяця був повністю виключений, так як в ньому більше немає необхідності. До впровадження програми на початку кожного місяця потрібно переносити залишки з попереднього періоду, що займало 1-2 години. Нерідко інформація при перенесенні могла мати помилки через "людський фактор".

 • Був реалізований необхідний касовий облік і можливість отримання звітів оплат і послуг в один клік. Раніше облік вівся вручну і займав до 1 години часу в день.

Функції, які раніше не використовувалися Замовником, і були реалізовані в рішенні Linoza Hostel :

 • Візуалізація шахматки всіх номерів. Відбір номерів, які звільняються сьогодні / завтра / післязавтра.

 • Сортування номерів по статусах для контролю зайнятості.

 • Повна історія наданих послуг по кожному клієнту, зберігання документів і коментарів в картці клієнта.

 • Необмежена можливість коригування, додавання номерів і послуг.

 • Відбір послуг і оплат за різними ознаками (клієнт, послуга, тип оплати, період).

Відгук керівника проекту з боку Замовника

"Хочу сказати, що в програмі від компанії Linoza для нашого хостела були реалізовані всі поставлені цілі. Більше немає необхідності тримати інформацію в голові і вести окремий облік різних нестандартних ситуацій. Для себе ми отримали зручний і простий інструмент, який дозволяє нам оперативно і чітко вести облік, записувати всі деталі про клієнта і отримувати при необхідності потрібну інформацію за лічені секунди. Наші клієнти також дуже позитивно оцінили зміни в роботі хостелу."

Відгук власника з боку Замовника

"Для мене ключовим фактором успіху даного проекту була можливість отримання необхідних аналітичних даних в звичній для мене формі. Як власник, я повинен мати оперативну інформацію про процеси для ефективного управління. В результаті я отримав навіть більше, ніж міг очікувати. Вся картина роботи хостелу доступна мені в будь-який момент часу в найдрібніших деталях. Я можу приймати правильні управлінські рішення і вносити зміни в роботі. "

Що кажуть наші користувачі

photo Дмитро Приймак Data Group, Аналітик комп'ютерних систем

Проект полягав в перенесенні історичних даних за 15 років і оптимізації інвентарної системи. Перед нами стояло досить нестандартне завдання і на ринку знайти надійного виконавця було нелегко.

За рекомендацією наших партнерів вирішили звернутися в компанію Linoza, представники якої детально вивчили питання і прийняли рішення про старт роботи над проектом. Проект тривав майже 11 місяців і на даний момент успішно впроваджено. Варто відзначити, що професійний і клієнтоорієнтований підхід з боку Linoza сприяв злагодженій роботі, не дивлячись на те, що по ходу виникали непередбачені ситуації.

Оптимізація процесів під час проектів дозволила нашій компанії підняти на поверхню вузькі місця в операційній роботі і дала можливість їх усунути. Можу відзначити, що тепер робота для співробітників і партнерів компанії буде набагато прозоріша за рахунок зручного доступу до інформації. Ефективність виконання деяких операцій виросла в рази, що впливає на якість і дає додатковий резерв робочого часу.

Сміливо можу рекомендувати Linoza як надійного партнера і сподіваюся на успішну реалізацію спільних проектів в майбутньому!

photo Антон Архипенко CEO – #beiqtoday

Наша компанія – виробник енергозберігаючих віконних систем. Аби розширити канали збуту та більш масштабно вирішувати питання енергоефективності по всій Україні, нам необхідно було сучасне IT рішення, що зводить нанівець тимчасові витрати на оформлення усіх етапів операції. Комплексне програмне забезпечення має дозволити нашим клієнтам фактично за один візит до дилера підібрати віконну систему, отримати кредит та почати процес компенсації за програмою IQ Energy.

Команда Linoza надала нам консалтингові послуги у побудові такої бізнес-моделі, реалізувала її процесуальну частину на практиці, що прискорило організацію каналу продажів. Саме під наші завдання було створено програмне забезпечення із інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Завдяки автоматизації процесу, що здійснили розробники компанії Linoza, ми отримали налагоджений механізм для виходу на новий рівень в обслуговуванні клієнтів. Крім цього, знизилися тимчасові витрати. До того ж, завдяки авторським рішенням Linoza Task Tracker і Linoza CRM, стало можливим чітке вертикальне та горизонтальне управління всередині дилерської мережі.

У короткий термін ми отримали готовий ексклюзивний програмний продукт, що допомагає нам якісно укладати угоди та обслуговувати клієнтів, а також дозволяє злагоджено комунікувати між собою усім учасникам угоди, підрозділам компанії, значній кількості дилерів по всій Україні. До того ж рішення працює на всіх девайсах, де є браузер.

Працює команда Linoza швидко, якісно, ​​творчо, глибоко аналізує процес. Завдяки консалтингу та програмному забезпеченню, яке розробила для нас Linoza, ми отримали суттєву конкурентну перевагу, вивели на ринок абсолютно новий продукт на ринку енергозберігаючих технологій. Наша успішна співпраця досить триває

photo Павел Тодоришин Руководитель группы внедрения компании Медлайф

Як керівник проекту від компанії замовника,  я розумію, що підвищити рівень медичних послуг та вийти на ринок із новаторськими змінами складно, якщо почати робити помилки на початку шляху. З огляду на нашу специфіку, ціна за похибки взагалі велика – це здоров’я та життя пацієнтів. Було відразу зрозуміло, що надавати максимально якісні послуги та проводити безпомилковий облік без розробки індивідуального комплексу адаптованих типових рішень автоматизації нам точно не обійтися. І тут вкрай важливо не помилитися із вибором партнера-розробника: усі автоматизовані системи повинні діяти як єдиний інформаційний організм, де виключена можливість появи помилок. Час та ресурси повинні бути оптимально використані та спрямовані тільки на потреби клієнта, що, відповідно, прямо пропорційно сприяє збільшенню прибутку компанії.

Вирішити ці важливі завдання та підвищити ефективність роботи лабораторії, а також гарантувати точність досліджень нам допоміг комплексний підхід компанії Linoza. Нам запропонували необхідне програмне забезпечення, а також грамотний консалтинг, що дозволив оптимізувати усі ресурси компанії.

Ми отримали надійну комплексну інформаційну систему з точними регламентами управління процесами в лабораторії, з грамотно розробленою архітектурою та комплексним супроводом досвідчених фахівців Linoza. Я дуже задоволений співпрацею, та вже значно відчув позитивні результати від впровадження проекту компанії Linoza.

Наша співпраця з Linoza плідна та успішна. Це справжній партнер та команда кваліфікованих фахівців, що компетентно та оперативно вирішують завдання будь-якої складності. Для команди Linoza немає нічого неможливого!

photo Виктория Нужная Основатель компании Бухгалтер Онлайн

Наша компанія надає бухгалтерські послуги для ОСББ та ЖБК в м. Києві та м. Запоріжжя. Комплексне ведення бухгалтерського обліку та аналізу фінансово – господарської діяльності у даній сфері неможливо виконувати без програмного забезпечення, що враховує усі нюанси та специфіку. Адже повинні братися до уваги не тільки зміни у законодавстві України, а й стандарти в наданні пільг та субсидій, які в різних містах мають свої відмінні риси.

Компанія Linoza виконала глибокий системний аналіз та допрацювала існуюче програмне рішення, об’єднавши його з іншими в єдину інформаційну автоматизовану систему. Це дозволило нам прискорити якісну роботу із обслуговування будинків, формувати та надавати усі види звітності, проводити обов’язкові платежі в бюджет, вести облік грошових коштів, аналітичний облік особових рахунків мешканців, виробляти автоматичний імпорт інформації про субсидії, адресної допомоги, пільг, що істотно підвищило ефективність нашої роботи.

Наше багаторічне співробітництво з командою Linoza успішно триває. Це наш надійний партнер, до якого наша компанія постійно звертається. коли виникають певні питання, пов’язані з автоматизацією обліку. Обробка заявок та вирішення завдань завжди виконується оперативно та комплексно. Мені, як керівнику, подобається, що професіонали компанії Linoza завжди дуже уважні, забезпечують грамотний консалтинг своїм клієнтам, можуть підказати як краще оптимізувати процес та підвищити продуктивність роботи. Співпраця з Linoza – це завжди отримання множинних переваг!

photo Сергей Тихонов Основатель продуктовой торговой сети магазинов Аргос

Для нашої торгової мережі впевненість у надійності програмного забезпечення, що автоматизує всі бізнес-процеси, вкрай важлива, тому Linoza – наш надійний партнер вже багато років. Завдяки індивідуальним розробкам команди Linoza, а також оптимізації програмних платформ, точним алгоритмам, які враховують галузеві завдання, наші підрозділи діють системно та злагоджено, як єдине ціле.

Точність для моєї торговельної мережі – питання ефективності бізнесу. Я, як керівник, впевнений, що найменша одиниця товару не загубиться в ланцюжку продажів та буде врахована, а потім відображена у звіті. Коли ми звернулись до Linoza, мені стало значно легше приймати відповідальні рішення та планувати подальший стратегічний розвиток нашої мережі, адже я впевнений у розробникові, який уважно та оперативно супроводжує моє підприємство, вирішуючи виробничі та процесуальні завдання.

З програмістами Linoza гарантовані точність та порядок обліку на складах і в магазинах, а також у взаєморозрахунках із десятками постачальників, при підготовці податкових звітів та аналізі тисячі продажів.

Я вдячний професіоналам Linoza за якісну та оперативну роботу, яка завжди зроблена в термін. Важливо, що ймовірності випадків «виправлення вже виправленого» практично немає. Дякую Вам, хлопці!

photo Сергей Нужный Председатель правления МетаБанк

Метабанк – це 50 відділень, де обслуговуються понад 130 тис. клієнтів. Усі філії повинні працювати злагоджено, за логікою єдиного організму. На мені, як на керівникові, лежить величезна відповідальність. тому я чітко знав, що без досконально розробленого комплексу програмного забезпечення, що автоматизує виробничий процес, нам не обійтися, а створити його може тільки досвідчена IT компанія. Я довго аналізував пропозиції, і в результаті вибрав компанію Linoza. Наша співпраця підняла роботу нашої компанії на більш високий та ефективний рівень. Системний підхід та комплексний аналіз бізнес процесів підприємства, проектування, розробка та впровадження прикладних рішень який провели фахівці Linoza, значно підвищили ефективність роботи. Розроблене командою Linoza рішення повністю враховує специфіку обліку у банківській сфері та дозволяє вести точний розрахунок заробітної плати та кадровий облік.

Запитуйте
саме зараз!

Ми з радістю
відповімо на питання
і вислухаємо пропозиції.